Sentrum – Senter for elevtjenester

På Frogn vgs skal du ha det «som plommen i egget» - høy trivsel faglig og sosialt.

Som elev skal du få støtte og hjelp når du trenger det, innenfor et bredt spekter av tjenester. Derfor har vi samlet elevråd, rådgivere, bibliotekar, karriereveileder, studieleder, miljøarbeidere, elevassistenter, helsesøster, psykolog og PPT i et felles elevsenter.

Du finner oss i hjertet av bygget, rett over kantinen. Vi har resepsjon, arbeidsstasjoner og grupperom over to etasjer i biblioteket. Her får du hjelp til det meste, og i vår studiekafé kan du jobbe alene eller sammen med andre i gode omgivelser.

Kontakt oss på Facebook, telefon og e-post, eller ved oppmøte. Du trenger ikke å ha en avtale på forhånd, det er bare å komme innom oss i elevsenteret. Hos oss er det åpen dør og alltid hjelp å få.


 
 

Kontaktpersoner

Kristin Loen Larsen

Leder Sentrum og karriereveileder

E-post kristin.loen.larsen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 74

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

E-post christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Gro Lisbeth Abrahamsen

Helsesøster

E-post Gro.Lisbeth.Abrahamsen@afk.no

Gunnar Solvang

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

E-post gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Herman Bjørnsgård

Miljøarbeider og "Revydirektør"

E-post Herman.Bjornsgard@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 87

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

E-post pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Grethe Sjånes

Bibliotekar

E-post grethe.sjanes@frogn.vgs.no

Tlf: 64937492

Bente Hauge Mikkelsen

E-post Bente.Hauge.Mikkelsen@frogn.vgs.no