Ansatte

Alle ansatte

Bjørn Aasestad

bjorn.aasestad@frogn.vgs.no

Gro Lisbeth Abrahamsen

Helsesøster

Gro.Lisbeth.Abrahamsen@afk.no

Niclas Stensrud Andersen

Niclas.Stensrud.Andersen@frogn.vgs.no

Inger-Lise Aasen Askautrud

Inger-Lise.Aasen.Askautrud@frogn.vgs.no

Endre Metteson Aulie

Endre.Metteson.Aulie@frogn.vgs.no

Marit Astrup Bakke

Marit.Astrup.Bakke@frogn.vgs.no

Jasminka Besic

Renholder

jasminka.besic@frogn.vgs.no

Anne-Line Bjerknes

anne-line.bjerknes@frogn.vgs.no

Herman Bjørnsgård

Miljøarbeider og "Revydirektør"

Herman.Bjornsgard@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 87

Ingvild Vestre Boksasp

Ingvild.Vestre.Boksasp@frogn.vgs.no

Emilie Rebekka Mortensen Brenna

Emilie.Rebekka.Mortensen.Brenna@frogn.vgs.no

David Jebsen Bråten

David.Jebsen.Braten@frogn.vgs.no

Lars Buvik

Områdeleder AFK eiendom

Lars.Buvik@afk-eiendom.no

Elizabeth Bøifot

Elizabeth.Boifot@frogn.vgs.no

Vibeke Ulven Caspersen

Vibeke.Ulven.Caspersen@frogn.vgs.no

Lise Finstad Dahlen

Lise.Finstad.Dahlen@frogn.vgs.no

Tove Paulshus Dehli

Tove.Paulshus.Dehli@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Gisle Vincent Eye

Gisle.Vincent.Eye@frogn.vgs.no

Erik Borg Finnebraaten

erik.borg.finnebraaten@frogn.vgs.no

Gry Marie Frydenberg

Gry.Marie.Frydenberg@frogn.vgs.no

Bendik Fønhus

IKT Lærling

Bendik.Fonhus@frogn.vgs.no

Jean Baptiste Gahizi

Renholder

Jean.Baptiste.Gahizi@frogn.vgs.no

Mersiha Gorzdanic

Mersiha.Gorzdanic@frogn.vgs.no

Johanna Desiree Grimpe

Johanna.Desiree.Grimpe@frogn.vgs.no

Zilha Grozdanic

Renholder

zilha.grozdanic@frogn.vgs.no

Bente Lise Halvorsen

Bente.Lise.Halvorsen@frogn.vgs.no

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Trond Randulv Haugen

trond.randulv.haugen@frogn.vgs.no

Simen Græsby Hegdalstrand

Simen.Grasby.Hegdalstrand@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Halina Nowak Holter

Renholdsleder

Halina.Nowak.Holter@frogn.vgs.no

Anne Paulenz Hope

Anne.Paulenz.Hope@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Hege Britt Johnsen

Rektor

Hege.Britt.Johnsen@frogn.vgs.no

Tlf: 47 75 18 80

Ida Sophie Rustad Jøssund

Ida.Sophie.Rustad.Jossund@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Christian Korslund

IKT ansvarlig

Christian.Korslund@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 26

Caroline Eriksen Krilic

Caroline.Eriksen.Krilic@frogn.vgs.no

Kristin Løset Krogsrud

Kristin.Loset.Krogsrud@frogn.vgs.no

Knut Vebjørn Krogstad

Assisterende rektor, eksamensansvarlig

Knut.Vebjorn.Krogstad@frogn.vgs.no

Sigurd Johann Lande

sigurd.johann.lande@frogn.vgs.no

Kristin Loen Larsen

Leder Sentrum og karriereveileder

kristin.loen.larsen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 74

Anniken Ørndal Lien

Anniken.Orndal.Lien@frogn.vgs.no

Emilie Otilde Lotsberg

Emilie.Otilde.Lotsberg@frogn.vgs.no

Per Lund

Koordinator, realfag

per.lund@frogn.vgs.no

Sandra Marthinsen

sandra.marthinsen@frogn.vgs.no

Øyvind Mathisen

oyvind.mathisen@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Bente Hauge Mikkelsen

Bente.Hauge.Mikkelsen@frogn.vgs.no

Ellen Minge

Kontormedarbeider

ellen.minge@frogn.vgs.no

Kari Monika Moe

Fagkoordinator tilrettelagt

Kari.Monika.Moe@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 76

Anne Sølvi Myking

anne.solvi.myking@frogn.vgs.no

Vivian Anita Oddhaug

Vivian.Anita.Oddhaug@frogn.vgs.no

Benedicte Mogan Olsen

Benedicte.Mogan.Olsen@frogn.vgs.no

Daniel Spikkerud Olsen

IKT Lærling

Daniel.Spikkerud.Olsen@frogn.vgs.no

Hans Petter Overvoll

hans.petter.overvoll@frogn.vgs.no

Astrid Birgit Petersen

Astrid.Birgit.Petersen@frogn.vgs.no

Anna Cristina Pinheiro Pettersen

Renholder

Anna.Cristina.Pinheiro.Pettersen@frogn.vgs.no

Jørn Hoelstad Pettersen

jorn.hoelstad.pettersen@frogn.vgs.no

Torunn Fernsjø Rennemo

Administrativ leder

Torunn.Fernsjo.Rennemo@frogn.vgs.no

Live Strand Roscher-Nielsen

Live.Strand.Roscher-Nielsen@frogn.vgs.no

Tore Sandberg

IKT- og Web medarbeider

tore.sandberg@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 26

Grethe Sjånes

Bibliotekar

grethe.sjanes@frogn.vgs.no

Tlf: 64937492

Lina Engelstad Snoek

lina.engelstad.snoek@frogn.vgs.no

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Bjørn Stensbøl

bjorn.stensbol@frogn.vgs.no

Junn Iselin Storengen

junn.iselin.storengen@frogn.vgs.no

Harald Storengen

Harald.Storengen@aas.vgs.no

Christian Stoye

Vaktmester

Christian.Stoye@frogn.vgs.no

Sigurd B. Styrvold

Sigurd.B.Styrvold@frogn.vgs.no

Eirin Øgrim Ulvestad

eirin.ogrim.ulvestad@frogn.vgs.no

Sarah Vandenbrande

Sarah.Vandenbrande@frogn.vgs.no

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Anne Ingeborg Norheim Wam

Avdelingsleder for norsk og språk

Anne.Ingeborg.Norheim.Wam@frogn.vgs.no

Kristoffer Woxvold

Kristoffer.Woxvold@frogn.vgs.no

Wera Agnes Maria Åkesson

Wera.Agnes.Maria.Akesson@frogn.vgs.no

Christian Øberg

Christian.Oberg@frogn.vgs.no

Øistein Ødegaard

oistein.odegaard@frogn.vgs.no

Bjørnar Ødegårdstuen

Bjornar.Odegardstuen@frogn.vgs.no

Idrettsfag

David Jebsen Bråten

David.Jebsen.Braten@frogn.vgs.no

Lise Finstad Dahlen

Lise.Finstad.Dahlen@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Sigurd Johann Lande

sigurd.johann.lande@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Kristoffer Woxvold

Kristoffer.Woxvold@frogn.vgs.no

Wera Agnes Maria Åkesson

Wera.Agnes.Maria.Akesson@frogn.vgs.no

Service og samferdsel

Tove Paulshus Dehli

Tove.Paulshus.Dehli@frogn.vgs.no

Gisle Vincent Eye

Gisle.Vincent.Eye@frogn.vgs.no

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Trond Randulv Haugen

trond.randulv.haugen@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Caroline Eriksen Krilic

Caroline.Eriksen.Krilic@frogn.vgs.no

Kristin Loen Larsen

Leder Sentrum og karriereveileder

kristin.loen.larsen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 74

Studiespesialisering

Bjørn Aasestad

bjorn.aasestad@frogn.vgs.no

Inger-Lise Aasen Askautrud

Inger-Lise.Aasen.Askautrud@frogn.vgs.no

Anne-Line Bjerknes

anne-line.bjerknes@frogn.vgs.no

Vibeke Ulven Caspersen

Vibeke.Ulven.Caspersen@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Johanna Desiree Grimpe

Johanna.Desiree.Grimpe@frogn.vgs.no

Bente Lise Halvorsen

Bente.Lise.Halvorsen@frogn.vgs.no

Trond Randulv Haugen

trond.randulv.haugen@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Ida Sophie Rustad Jøssund

Ida.Sophie.Rustad.Jossund@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Anniken Ørndal Lien

Anniken.Orndal.Lien@frogn.vgs.no

Per Lund

Koordinator, realfag

per.lund@frogn.vgs.no

Sandra Marthinsen

sandra.marthinsen@frogn.vgs.no

Øyvind Mathisen

oyvind.mathisen@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Anne Sølvi Myking

anne.solvi.myking@frogn.vgs.no

Hans Petter Overvoll

hans.petter.overvoll@frogn.vgs.no

Astrid Birgit Petersen

Astrid.Birgit.Petersen@frogn.vgs.no

Jørn Hoelstad Pettersen

jorn.hoelstad.pettersen@frogn.vgs.no

Live Strand Roscher-Nielsen

Live.Strand.Roscher-Nielsen@frogn.vgs.no

Lina Engelstad Snoek

lina.engelstad.snoek@frogn.vgs.no

Junn Iselin Storengen

junn.iselin.storengen@frogn.vgs.no

Eirin Øgrim Ulvestad

eirin.ogrim.ulvestad@frogn.vgs.no

Sarah Vandenbrande

Sarah.Vandenbrande@frogn.vgs.no

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Lærere

Bjørn Aasestad

bjorn.aasestad@frogn.vgs.no

Niclas Stensrud Andersen

Niclas.Stensrud.Andersen@frogn.vgs.no

Inger-Lise Aasen Askautrud

Inger-Lise.Aasen.Askautrud@frogn.vgs.no

Anne-Line Bjerknes

anne-line.bjerknes@frogn.vgs.no

David Jebsen Bråten

David.Jebsen.Braten@frogn.vgs.no

Vibeke Ulven Caspersen

Vibeke.Ulven.Caspersen@frogn.vgs.no

Lise Finstad Dahlen

Lise.Finstad.Dahlen@frogn.vgs.no

Tove Paulshus Dehli

Tove.Paulshus.Dehli@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Gisle Vincent Eye

Gisle.Vincent.Eye@frogn.vgs.no

Erik Borg Finnebraaten

erik.borg.finnebraaten@frogn.vgs.no

Johanna Desiree Grimpe

Johanna.Desiree.Grimpe@frogn.vgs.no

Bente Lise Halvorsen

Bente.Lise.Halvorsen@frogn.vgs.no

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Trond Randulv Haugen

trond.randulv.haugen@frogn.vgs.no

Simen Græsby Hegdalstrand

Simen.Grasby.Hegdalstrand@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Anne Paulenz Hope

Anne.Paulenz.Hope@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Ida Sophie Rustad Jøssund

Ida.Sophie.Rustad.Jossund@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Caroline Eriksen Krilic

Caroline.Eriksen.Krilic@frogn.vgs.no

Kristin Løset Krogsrud

Kristin.Loset.Krogsrud@frogn.vgs.no

Sigurd Johann Lande

sigurd.johann.lande@frogn.vgs.no

Kristin Loen Larsen

Leder Sentrum og karriereveileder

kristin.loen.larsen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 74

Anniken Ørndal Lien

Anniken.Orndal.Lien@frogn.vgs.no

Emilie Otilde Lotsberg

Emilie.Otilde.Lotsberg@frogn.vgs.no

Per Lund

Koordinator, realfag

per.lund@frogn.vgs.no

Sandra Marthinsen

sandra.marthinsen@frogn.vgs.no

Øyvind Mathisen

oyvind.mathisen@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Kari Monika Moe

Fagkoordinator tilrettelagt

Kari.Monika.Moe@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 76

Anne Sølvi Myking

anne.solvi.myking@frogn.vgs.no

Vivian Anita Oddhaug

Vivian.Anita.Oddhaug@frogn.vgs.no

Benedicte Mogan Olsen

Benedicte.Mogan.Olsen@frogn.vgs.no

Hans Petter Overvoll

hans.petter.overvoll@frogn.vgs.no

Astrid Birgit Petersen

Astrid.Birgit.Petersen@frogn.vgs.no

Jørn Hoelstad Pettersen

jorn.hoelstad.pettersen@frogn.vgs.no

Live Strand Roscher-Nielsen

Live.Strand.Roscher-Nielsen@frogn.vgs.no

Lina Engelstad Snoek

lina.engelstad.snoek@frogn.vgs.no

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Bjørn Stensbøl

bjorn.stensbol@frogn.vgs.no

Junn Iselin Storengen

junn.iselin.storengen@frogn.vgs.no

Sigurd B. Styrvold

Sigurd.B.Styrvold@frogn.vgs.no

Eirin Øgrim Ulvestad

eirin.ogrim.ulvestad@frogn.vgs.no

Sarah Vandenbrande

Sarah.Vandenbrande@frogn.vgs.no

Kristoffer Woxvold

Kristoffer.Woxvold@frogn.vgs.no

Wera Agnes Maria Åkesson

Wera.Agnes.Maria.Akesson@frogn.vgs.no

Christian Øberg

Christian.Oberg@frogn.vgs.no

Øistein Ødegaard

oistein.odegaard@frogn.vgs.no

Bjørnar Ødegårdstuen

Bjornar.Odegardstuen@frogn.vgs.no

Ledelse

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Hege Britt Johnsen

Rektor

Hege.Britt.Johnsen@frogn.vgs.no

Tlf: 47 75 18 80

Knut Vebjørn Krogstad

Assisterende rektor, eksamensansvarlig

Knut.Vebjorn.Krogstad@frogn.vgs.no

Torunn Fernsjø Rennemo

Administrativ leder

Torunn.Fernsjo.Rennemo@frogn.vgs.no

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Anne Ingeborg Norheim Wam

Avdelingsleder for norsk og språk

Anne.Ingeborg.Norheim.Wam@frogn.vgs.no

Rådgivere

Gro Lisbeth Abrahamsen

Helsesøster

Gro.Lisbeth.Abrahamsen@afk.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Pål Friele Kaupang

Sosialpedagogisk rådgiver

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 23

Kristin Loen Larsen

Leder Sentrum og karriereveileder

kristin.loen.larsen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 74

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Andre ansatte

Gro Lisbeth Abrahamsen

Helsesøster

Gro.Lisbeth.Abrahamsen@afk.no

Endre Metteson Aulie

Endre.Metteson.Aulie@frogn.vgs.no

Marit Astrup Bakke

Marit.Astrup.Bakke@frogn.vgs.no

Jasminka Besic

Renholder

jasminka.besic@frogn.vgs.no

Herman Bjørnsgård

Miljøarbeider og "Revydirektør"

Herman.Bjornsgard@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 87

Ingvild Vestre Boksasp

Ingvild.Vestre.Boksasp@frogn.vgs.no

Emilie Rebekka Mortensen Brenna

Emilie.Rebekka.Mortensen.Brenna@frogn.vgs.no

Lars Buvik

Områdeleder AFK eiendom

Lars.Buvik@afk-eiendom.no

Elizabeth Bøifot

Elizabeth.Boifot@frogn.vgs.no

Gry Marie Frydenberg

Gry.Marie.Frydenberg@frogn.vgs.no

Bendik Fønhus

IKT Lærling

Bendik.Fonhus@frogn.vgs.no

Jean Baptiste Gahizi

Renholder

Jean.Baptiste.Gahizi@frogn.vgs.no

Mersiha Gorzdanic

Mersiha.Gorzdanic@frogn.vgs.no

Zilha Grozdanic

Renholder

zilha.grozdanic@frogn.vgs.no

Halina Nowak Holter

Renholdsleder

Halina.Nowak.Holter@frogn.vgs.no

Christian Korslund

IKT ansvarlig

Christian.Korslund@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 26

Bente Hauge Mikkelsen

Bente.Hauge.Mikkelsen@frogn.vgs.no

Ellen Minge

Kontormedarbeider

ellen.minge@frogn.vgs.no

Daniel Spikkerud Olsen

IKT Lærling

Daniel.Spikkerud.Olsen@frogn.vgs.no

Anna Cristina Pinheiro Pettersen

Renholder

Anna.Cristina.Pinheiro.Pettersen@frogn.vgs.no

Tore Sandberg

IKT- og Web medarbeider

tore.sandberg@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 26

Grethe Sjånes

Bibliotekar

grethe.sjanes@frogn.vgs.no

Tlf: 64937492

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Harald Storengen

Harald.Storengen@aas.vgs.no

Christian Stoye

Vaktmester

Christian.Stoye@frogn.vgs.no