Ansatte

Alle ansatte

Sonia Elizabeth Arisland

Sonia.Elizabeth.Arisland@frogn.vgs.no

Inger-Lise Aasen Askautrud

Inger-Lise.Aasen.Askautrud@frogn.vgs.no

Anne Birgitte Astrup

Anne.Birgitte.Astrup@frogn.vgs.no

Marit Astrup Bakke

Marit.Astrup.Bakke@frogn.vgs.no

Ida Marie Bentsen

Ida.Marie.Bentsen@frogn.vgs.no

Jasminka Besic

Renholder

jasminka.besic@frogn.vgs.no

Knut Herman Bjørnsgård

Miljøarbeider og "Revydirektør"

Knut.Herman.Bjornsgard@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 87

Emilie Rebekka Mortensen Brenna

Emilie.Rebekka.Mortensen.Brenna@frogn.vgs.no

Anne Paulenz Brooks

Anne.Paulenz.Brooks@frogn.vgs.no

Siv Hamre Paus Brovold

Siv.Hamre.Paus.Brovold@frogn.vgs.no

David Jebsen Bråten

David.Jebsen.Braten@frogn.vgs.no

Linnea Buerskogen

Linnea.Buerskogen@frogn.vgs.no

Vibeke Ulven Caspersen

Vibeke.Ulven.Caspersen@frogn.vgs.no

Lise Finstad Dahlen

Lise.Finstad.Dahlen@frogn.vgs.no

Stephan Ian Dixon

Stephan.Ian.Dixon@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Gisle Vincent Eye

Gisle.Vincent.Eye@frogn.vgs.no

Erik Borg Finnebraaten

erik.borg.finnebraaten@frogn.vgs.no

Sandra Fossumstuen

Sandra.Fossumstuen@frogn.vgs.no

Jean Baptiste Gahizi

Renholder

Jean.Baptiste.Gahizi@frogn.vgs.no

Zilha Grozdanic

Renholder

zilha.grozdanic@frogn.vgs.no

Line Pernille Herje Haga

Rektor

Line.Pernille.Herje.Haga@frogn.vgs.no

Bente Lise Halvorsen

Bente.Lise.Halvorsen@frogn.vgs.no

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 14

Trond R. Haugen

Trond.R.Haugen@frogn.vgs.no

Mikael Malfred Langholen Haugen

Mikael.Malfred.Langholen.Haugen@frogn.vgs.no

Simen Græsby Hegdalstrand

Simen.Grasby.Hegdalstrand@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Halina Holter

Renholdsleder

halina.holter@frogn.vgs.no

Gro Høisæter

Gro.Hoisater@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Melanie Bielert Johansen

Melanie.Bielert.Johansen@frogn.vgs.no

Øivind Johnsen

Oivind.Johnsen@frogn.vgs.no

Ida Sophie Rustad Jøssund

Ida.Sophie.Rustad.Jossund@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Karriereveileder

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 10

Sigurd Johann Lande

sigurd.johann.lande@frogn.vgs.no

Anniken Ørndal Lien

Anniken.Orndal.Lien@frogn.vgs.no

Per Lund

Koordinator, realfag

per.lund@frogn.vgs.no

Janita Ivarsdatter Lysjø

Janita.Ivarsdatter.Lysjo@frogn.vgs.no

Øyvind Mathisen

oyvind.mathisen@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Bente Hauge Mikkelsen

Bente.Hauge.Mikkelsen@frogn.vgs.no

Ellen Minge

Kontormedarbeider

ellen.minge@frogn.vgs.no

Kari Monika Moe

Fagkoordinator tilrettelagt

Kari.Monika.Moe@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 76

Anne Sølvi Myking

anne.solvi.myking@frogn.vgs.no

Vivian Anita Oddhaug

Vivian.Anita.Oddhaug@frogn.vgs.no

Dåreth Holand Ohrvik

Dareth.Holand.Ohrvik@frogn.vgs.no

Benedicte Mogan Olsen

Benedicte.Mogan.Olsen@frogn.vgs.no

Angella Antonieta Riquelme Ordenes

Angella.Antonieta.Riquelme.Ordenes@frogn.vgs.no

Hans Petter Overvoll

hans.petter.overvoll@frogn.vgs.no

Christoffer Paulshus

Christoffer.Paulshus@frogn.vgs.no

Astrid Birgit Petersen

Astrid.Birgit.Petersen@frogn.vgs.no

Anna Cristina Pettersen

Renholder

Anna.Cristina.Pettersen@frogn.vgs.no

Jørn Hoelstad Pettersen

jorn.hoelstad.pettersen@frogn.vgs.no

Torunn Fernsjø Rennemo

Torunn.Fernsjo.Rennemo@frogn.vgs.no

Live Strand Roscher-Nielsen

Live.Strand.Roscher-Nielsen@frogn.vgs.no

Hege Helene Rønnevig

Hege.Helene.Ronnevig@frogn.vgs.no

Ine Beate Volden Scheie

Ine.Beate.Volden.Scheie@frogn.vgs.no

Christina Saima Sedler

Christina.Saima.Sedler@frogn.vgs.no

Grethe Sjånes

Bibliotekar

grethe.sjanes@frogn.vgs.no

Tlf: 64937492

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Junn Iselin Storengen

junn.iselin.storengen@frogn.vgs.no

Eirin Øgrim Ulvestad

eirin.ogrim.ulvestad@frogn.vgs.no

Kristina Victoria Vahl

Kristina.Victoria.Vahl@frogn.vgs.no

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Anne Ingeborg Norheim Wam

Avdelingsleder for norsk og språk

Anne.Ingeborg.Norheim.Wam@frogn.vgs.no

Espen With-Hanssen

Espen.With-Hanssen@frogn.vgs.no

Kristoffer Woxvold

Kristoffer.Woxvold@frogn.vgs.no

Wera Agnes Maria Åkesson

Wera.Agnes.Maria.Akesson@frogn.vgs.no

Øistein Ødegaard

oistein.odegaard@frogn.vgs.no

Idrettsfag

David Jebsen Bråten

David.Jebsen.Braten@frogn.vgs.no

Lise Finstad Dahlen

Lise.Finstad.Dahlen@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Karriereveileder

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 10

Sigurd Johann Lande

sigurd.johann.lande@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Kristoffer Woxvold

Kristoffer.Woxvold@frogn.vgs.no

Service og samferdsel

Anne Birgitte Astrup

Anne.Birgitte.Astrup@frogn.vgs.no

Gisle Vincent Eye

Gisle.Vincent.Eye@frogn.vgs.no

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 14

Trond R. Haugen

Trond.R.Haugen@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Karriereveileder

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 10

Studiespesialisering

Sonia Elizabeth Arisland

Sonia.Elizabeth.Arisland@frogn.vgs.no

Inger-Lise Aasen Askautrud

Inger-Lise.Aasen.Askautrud@frogn.vgs.no

Anne Birgitte Astrup

Anne.Birgitte.Astrup@frogn.vgs.no

Siv Hamre Paus Brovold

Siv.Hamre.Paus.Brovold@frogn.vgs.no

Vibeke Ulven Caspersen

Vibeke.Ulven.Caspersen@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Sandra Fossumstuen

Sandra.Fossumstuen@frogn.vgs.no

Bente Lise Halvorsen

Bente.Lise.Halvorsen@frogn.vgs.no

Trond R. Haugen

Trond.R.Haugen@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Ida Sophie Rustad Jøssund

Ida.Sophie.Rustad.Jossund@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Karriereveileder

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 10

Anniken Ørndal Lien

Anniken.Orndal.Lien@frogn.vgs.no

Per Lund

Koordinator, realfag

per.lund@frogn.vgs.no

Janita Ivarsdatter Lysjø

Janita.Ivarsdatter.Lysjo@frogn.vgs.no

Øyvind Mathisen

oyvind.mathisen@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Anne Sølvi Myking

anne.solvi.myking@frogn.vgs.no

Hans Petter Overvoll

hans.petter.overvoll@frogn.vgs.no

Astrid Birgit Petersen

Astrid.Birgit.Petersen@frogn.vgs.no

Jørn Hoelstad Pettersen

jorn.hoelstad.pettersen@frogn.vgs.no

Live Strand Roscher-Nielsen

Live.Strand.Roscher-Nielsen@frogn.vgs.no

Junn Iselin Storengen

junn.iselin.storengen@frogn.vgs.no

Eirin Øgrim Ulvestad

eirin.ogrim.ulvestad@frogn.vgs.no

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Lærere

Sonia Elizabeth Arisland

Sonia.Elizabeth.Arisland@frogn.vgs.no

Inger-Lise Aasen Askautrud

Inger-Lise.Aasen.Askautrud@frogn.vgs.no

Anne Birgitte Astrup

Anne.Birgitte.Astrup@frogn.vgs.no

Marit Astrup Bakke

Marit.Astrup.Bakke@frogn.vgs.no

Anne Paulenz Brooks

Anne.Paulenz.Brooks@frogn.vgs.no

Siv Hamre Paus Brovold

Siv.Hamre.Paus.Brovold@frogn.vgs.no

David Jebsen Bråten

David.Jebsen.Braten@frogn.vgs.no

Vibeke Ulven Caspersen

Vibeke.Ulven.Caspersen@frogn.vgs.no

Lise Finstad Dahlen

Lise.Finstad.Dahlen@frogn.vgs.no

Kjetil Elvebakken

kjetil.elvebakken@frogn.vgs.no

Gisle Vincent Eye

Gisle.Vincent.Eye@frogn.vgs.no

Erik Borg Finnebraaten

erik.borg.finnebraaten@frogn.vgs.no

Sandra Fossumstuen

Sandra.Fossumstuen@frogn.vgs.no

Bente Lise Halvorsen

Bente.Lise.Halvorsen@frogn.vgs.no

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 14

Trond R. Haugen

Trond.R.Haugen@frogn.vgs.no

Simen Græsby Hegdalstrand

Simen.Grasby.Hegdalstrand@frogn.vgs.no

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Øivind Johnsen

Oivind.Johnsen@frogn.vgs.no

Ida Sophie Rustad Jøssund

Ida.Sophie.Rustad.Jossund@frogn.vgs.no

Pål Friele Kaupang

Karriereveileder

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 10

Sigurd Johann Lande

sigurd.johann.lande@frogn.vgs.no

Anniken Ørndal Lien

Anniken.Orndal.Lien@frogn.vgs.no

Per Lund

Koordinator, realfag

per.lund@frogn.vgs.no

Janita Ivarsdatter Lysjø

Janita.Ivarsdatter.Lysjo@frogn.vgs.no

Øyvind Mathisen

oyvind.mathisen@frogn.vgs.no

Tor-Arne Midtgarden

Tor-Arne.Midtgarden@frogn.vgs.no

Kari Monika Moe

Fagkoordinator tilrettelagt

Kari.Monika.Moe@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 76

Anne Sølvi Myking

anne.solvi.myking@frogn.vgs.no

Vivian Anita Oddhaug

Vivian.Anita.Oddhaug@frogn.vgs.no

Benedicte Mogan Olsen

Benedicte.Mogan.Olsen@frogn.vgs.no

Hans Petter Overvoll

hans.petter.overvoll@frogn.vgs.no

Astrid Birgit Petersen

Astrid.Birgit.Petersen@frogn.vgs.no

Jørn Hoelstad Pettersen

jorn.hoelstad.pettersen@frogn.vgs.no

Live Strand Roscher-Nielsen

Live.Strand.Roscher-Nielsen@frogn.vgs.no

Ine Beate Volden Scheie

Ine.Beate.Volden.Scheie@frogn.vgs.no

Christina Saima Sedler

Christina.Saima.Sedler@frogn.vgs.no

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Junn Iselin Storengen

junn.iselin.storengen@frogn.vgs.no

Eirin Øgrim Ulvestad

eirin.ogrim.ulvestad@frogn.vgs.no

Kristina Victoria Vahl

Kristina.Victoria.Vahl@frogn.vgs.no

Espen With-Hanssen

Espen.With-Hanssen@frogn.vgs.no

Kristoffer Woxvold

Kristoffer.Woxvold@frogn.vgs.no

Øistein Ødegaard

oistein.odegaard@frogn.vgs.no

Ledelse

Cecilie Borge Hammer

Avdelingsleder business og humanistiske fag

Cecilie.Borge.Hammer@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 14

Glenn Thore Helgø

Avdelingsleder idrett

glenn.thore.helgo@frogn.vgs.no

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Anne Ingeborg Norheim Wam

Avdelingsleder for norsk og språk

Anne.Ingeborg.Norheim.Wam@frogn.vgs.no

Rådgivere

Gro Høisæter

Gro.Hoisater@frogn.vgs.no

Christine Johansen

Sosialpedagogisk rådgiver

christine.johansen@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 22

Pål Friele Kaupang

Karriereveileder

pal.friele.kaupang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 10

Berit Vike

Avdelingsleder tilrettelagt opplæring (TOPP). Ansvarlig for internasjonalisering.

berit.vike@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 15

Andre ansatte

Ida Marie Bentsen

Ida.Marie.Bentsen@frogn.vgs.no

Jasminka Besic

Renholder

jasminka.besic@frogn.vgs.no

Knut Herman Bjørnsgård

Miljøarbeider og "Revydirektør"

Knut.Herman.Bjornsgard@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 74 87

Emilie Rebekka Mortensen Brenna

Emilie.Rebekka.Mortensen.Brenna@frogn.vgs.no

Linnea Buerskogen

Linnea.Buerskogen@frogn.vgs.no

Stephan Ian Dixon

Stephan.Ian.Dixon@frogn.vgs.no

Jean Baptiste Gahizi

Renholder

Jean.Baptiste.Gahizi@frogn.vgs.no

Zilha Grozdanic

Renholder

zilha.grozdanic@frogn.vgs.no

Line Pernille Herje Haga

Rektor

Line.Pernille.Herje.Haga@frogn.vgs.no

Mikael Malfred Langholen Haugen

Mikael.Malfred.Langholen.Haugen@frogn.vgs.no

Halina Holter

Renholdsleder

halina.holter@frogn.vgs.no

Melanie Bielert Johansen

Melanie.Bielert.Johansen@frogn.vgs.no

Bente Hauge Mikkelsen

Bente.Hauge.Mikkelsen@frogn.vgs.no

Ellen Minge

Kontormedarbeider

ellen.minge@frogn.vgs.no

Dåreth Holand Ohrvik

Dareth.Holand.Ohrvik@frogn.vgs.no

Angella Antonieta Riquelme Ordenes

Angella.Antonieta.Riquelme.Ordenes@frogn.vgs.no

Christoffer Paulshus

Christoffer.Paulshus@frogn.vgs.no

Anna Cristina Pettersen

Renholder

Anna.Cristina.Pettersen@frogn.vgs.no

Torunn Fernsjø Rennemo

Torunn.Fernsjo.Rennemo@frogn.vgs.no

Hege Helene Rønnevig

Hege.Helene.Ronnevig@frogn.vgs.no

Grethe Sjånes

Bibliotekar

grethe.sjanes@frogn.vgs.no

Tlf: 64937492

Gunnar Solvang

Idrettslærer, miljø- og sikkerhetsansvarlig

gunnar.solvang@frogn.vgs.no

Tlf: 64 93 75 18

Wera Agnes Maria Åkesson

Wera.Agnes.Maria.Akesson@frogn.vgs.no